جدید ترین محصولات فلزیاب

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد.
قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد.
کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند.
کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

فلزیاب در مناطق باستانی ساروج یا مصالح ساختمانی یا عواملی که ایجاد تغییرات در صحنه کار را نموده است یا زباله های باستانی وجود دارد شرایط کربنی نیز پدید میاید که سیستم فلزیاب را از تشخیص هدف اصلی یا طلا منحرف مینماید و این تغییرات بر روی هر نوع سیستم فلزیاب در دنیا تاثیر گذار است .
مواد معدنی و منابع صحنه کار الوده به سیلیس یا اهک یا کلسیم یا نمک و کربن بر روی تمامی سیستمهای فلزیاب دنیا اثر تغییراتی در تشخیص علائم ایجاد مینماید .
این بحران ها با تجربیات اپراتور در نوع تعیین تنظیمات فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X  قابل رفع میباشد.

نوع سر جستجوگرفلزیاب به نسبت مدل سیستم فلزیاب و نحوه کاربرد وکارائی ان متفاوت است و به نسبت نوع عملکرد سیستم فلزیاب نیز بستگی دارد.
در مدل انتن دار یا فلزیاب انتنی  برای ردیابی یا شعاع زنی AC TRACING هر چه فاصله از مرکز هدف یا طلا بیشتر باشد  بهتر است سر انتن را بلند نمائید و اگر انتن ان از مدل ثابت است این عمل را سیستم فلزیاب به انجام میرساند و در بعضی مواقع اپراتورها این عمل را با تغییر تنظیمات سطح و حجم یا ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X به نسبت فاصله تا مرکز طلا یا هدف به انجام میرسانند.
در مدلهای فرکانسی که نوع موج یا جریان یا انرژی انها در حد پائین میباشد یا امواج و جریان و انرژی در این سیستمها فلزیاب قابل کنترل از طریق تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISCC است اندازه بزرگی و کوچکی سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده زیاد موثر نمیباشد.

در مدلهای فلزیاب مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژی یا SILENT سایلنت اندازه سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده بسیار موثر است و هر میزان بزرگتر باشد به عمق بیشتر نفوذ میکند .

هر سیستم   فلزیاب دارای سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده مخصوص خود را دارا میباشد و هر طراحی نسبت به نوع و توان سیستم فلزیاب قسمت عامل ارسال کننده را طراحی مینماید.
بعضی مدل سیستمها فلزیاب توان اتصال سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده به صورت عمومی را دارا میباشند و تعدادی سر جستجوگر یا عامل ارسال کننده به صورت عمومی به تمامی سیستمها فلزیاب متصل میگردد که فقط باید قسمت یا فیش اتصال سرجستجو گر یا عامل ارسال کننده مطابق سیستم فلزیاب مورد نظر تغییر یابد که این عمل بیشتر توسط طراحان یا متخصصین همان سیستم فلزیاب یا اشخاص فنی و علمی به انجام میرسد.